ZESTAW CZYTNIK KART

Odczyt kart kierowców jeszcze nie był tak prosty i szybki!!!

Zestaw zawiera:
  • czytnik kart microUSB
  • przejściówka USB-C
  • bezterminową licencję aplikacji TachoDroid.
Mobilny czytnik wraz z aplikacją TachoDroid umożliwia odczyt karty kierowcy w dowolnym miejscu i czasie oraz przesłanie odczytanych danych na wskazany wcześniej adres e-mail.
 
Zestaw polecany jest dla firm, gdzie kierowcy nie zawsze wracają do bazy i nie mają możliwości przesłać danych ze swoich kart w inny sposób polecamy zestaw Aplikacja + czytnik kart. Taki zestaw do telefonu osobistego/służbowego kierowcy pozwala w dowolnym momencie odczytać kartę i wysłać ją do firmy w celu analizy i rozliczenia.
 
Do działania wymagany jest telefon/tablet z systemem Android oraz z aktywnym portem microUSB (OTG). Zestaw pozwala spełnić wymóg w zakresie pobierania i archiwizacji danych cyfrowych z kart kierowców. Dodatkowo na ekranie smartfona można natychmiast po odczycie przeglądać dane dotyczące pracy kierowcy.
 
Informacje ogólne o aplikacji TachoDroid:
 
Aplikacja w języku polskim. Dodatkowo komunikaty głosowe dotyczące pracy aplikacji. Oprócz języka polskiego dostępne również: czeski, angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i francuski. Język jest zależny od języka ustawionego ogólnie na telefonie.
 
Cena zestawu: 648,21 zł z VAT + Koszt przesyłki.
 
Instrukcja aktywacji aplikacji TachoDroid