ZESTAW CZYTNIK KART I TACHOGRAFÓW

Mobilny zestaw do pobierania danych z tachografów za pomocą kabla microUSB oraz danych z kart kierowców!!!

 
Zestaw zawiera:
  • kabel do tachografu microUSB
  • czytnik kart microUSB
  • przejściówka USB-C
  • bezterminową licencję aplikacji TachoDroid.
Informacje ogólne:
 
Do działania wymagany jest telefon/tablet z systemem Android. Wymagany jest telefon/tablet z aktywnym portem microUSB (OTG). Zestaw pozwala spełnić wymóg w zakresie pobierania i archiwizacji danych cyfrowych z kart kierowców i tachografów.
 
Aplikacja pozwala dowolnie konfigurować na ekranie smartfona w prosty sposób zakres pobieranych danych - daty od/do, pobieranie zawartości karty kierowcy w tachografie, danych o prędkości czy szczegółowych danych o czasie pracy. Po pobraniu danych aplikacja tworzy standardowy plik w formacie .ddd, czyli gotowym do użycia w dowolnym programie obsługującym dane cyfrowe z tachografów. Pliki z aplikacji wysyła się na wskazany w ustawieniach adres e-mail - dzięki temu łatwo i bezproblemowo można go przekazać do odpowiedniej osoby / firmy rozliczającej.
 
Aplikacja w języku polskim. Dodatkowo komunikaty głosowe dotyczące pracy aplikacji. Oprócz języka polskiego dostępne również: czeski, angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i francuski. Język jest zależny od języka ustawionego ogólnie na telefonie.
 
Cena zestawu: 832,71 zł z VAT + Koszt przesyłki.
 
Instrukcja aktywacji aplikacji TachoDroid